Posledný týždeň pred zimnými prázdninami všetci v škole kpt. J. Nálepku v Stupave zacítili vo vzduchu prichádzať Vianoce. Trieda 1.B okrem Vianoc cítila aj krásnu vôňu medovníčkov, ktoré si prišli spolu s rodičmi a priateľmi vyzdobiť v piatok 19.12.2019 do jedálne základnej školy. Pred zdobením sme si však pripravili pre našich najbližších vianočnú besiedku. Zaspievali sme si koledy, vianočné pesničky, zarecitovali básničky a predviedli svoj talent prostredníctvom dramatizácie. Zahrali sme si divadielko „Stromčeky a zvieratká pri Ježiškovi“ , kde sme sa všetci dozvedeli, prečo ozdobujeme práve jedličku a prečo práve kravička a býk sú súčasťou betlehema. Okrem toho sme sa z chuti zasmiali na divadielku „ Popoluška“ , ktoré sa odohrávalo za plachtou. Ďakujeme vedeniu školy aj kuchyni, že nám umožnili byť v jedálni a takto spolu sme mohli prežiť posledný deň pred prázdninami v roku 2019, ktorý bol plný smiechu a dobrej nálady.
Kenderová Diana