Mysleli sme a podporili sme žltým kvietkom
Dňa 18. apríla 2024 sme pripli malý kvietok za všetkých , ktorí bojujú so zákernou chorobou. Aj naša škola sa pripojila k odkazu Ligy proti rakovine a vyslala svojich dobrovoľníkov pod vedením pani učiteľky PhDr. Schwartzovej a asistentiek Ing. Zaťkovej a Bc. Liptákovej. S plným priehrštím žltých narcisov a úsmevom na tvári vyšli do ulíc mesta Stupavy a pripomínali dôležitosť tohto dňa. Zavítali aj na mestský úrad, kde ich prijal pán primátor. Nezabudli osloviť stupavské obchody, služby a našu základnú školu.
Atmosféra v uliciach bola nezabudnuteľná, úsmevy dobrovoľníkov a ústretovosť ľudí ukázalo, že sa dokážeme spojiť pre dobrú vec. Vyjadrili sme spolupatričnosť onkologickým pacientom a pripli sme žltý narcis na odev. Rok 2024 priniesol pekný výsledok a vyzbierali sme
1 156,15 EUR.
Ďakujeme všetkým, ktorí naplnili posolstvo Dňa narcisov, so spomienkou na ľudí s onkologickou diagnózou, čím ich podporili finančne i morálne. Ďakujeme každému, kto sa z presvedčenia, že ide o dobrú vec, takýmto spôsobom zapojil a prispel.