• Oznamujeme všetkým našim žiakom a rodičom, že môžu využívať Office 365 A1 pre žiakov bezplatne.

Tento produkt je dostupný online, preto pre jeho používanie potrebujete mať prístup do siete internet.

Prístupové údaje budú žiakom v najbližších dňoch posielať triedni učitelia prostredníctvom správy cez EduPage.

Po prvom prihlásení do Office 365 je potrebné zmeniť pôvodné (dočasné) heslo. Nové heslo si poriadne zapíšte (napr. do žiackej knižky), lebo generovanie náhradného hesla je dosť problematické.

Pri mladších žiakoch poprosíme o asistenciu rodičov alebo starších súrodencov.

Pre prihlásenie sa do Office 365 kliknite na

Postup pre PRVÉ prihlásenie do Office 365: Návod

V prípade, že budete mať problém prihlásiť sa do Office 365 prosím píšte na mail richard.simo@zsstupava.sk